Osiąganie „wyższych stanów świadomości lub świadomości” dla większości ludzi nic nie znaczy.

Przeformułujmy to zatem. Co powiesz na to:

„Stawanie się jaśniejszym, bardziej czujnym, beztroskim, pogodnym, szczęśliwszym, radosnym, kochającym, szybszym umysłowo i bardziej zdolnym do radzenia sobie ze wszystkim w życiu i konfrontowania się z nim z wdziękiem, łatwością i prawie bez wysiłku. Możliwość przyjemnego tworzenia życia, którego pragniesz i pragniesz. Posiadanie wewnętrznego poczucia spokoju, akceptacji, zrozumienia, pewności siebie, całkowitej pewności, spełnienia i pełnej, wszechogarniającej satysfakcji. Kąpanie się w uczuciach nieustannego uznania, wdzięczności i wdzięczności”.

Kto by tego nie chciał? 🙂

TO JEST WYSOKI stan świadomości lub świadomości.

Jest to doświadczanie, nie tylko wiedza o tym, ale faktycznie WIEDZENIE poprzez DOŚWIADCZENIE, że istnieje JEDNA Uniwersalna Świadomość lub Energia, z której WSZYSTKO się manifestuje.

Wszystko zaczyna się na planie duchowym, a POTEM manifestuje się na planie fizycznym.

Starożytne teksty, takie jak Wedy, I Ching, Nauki Tao, Kabała, Talmud, Mistyka Suficka, Zohar i wiele innych nauczają takich rzeczy.

Większość ludzi NIE wie, że Stary i Nowy Testament Biblia RÓWNIEŻ naucza tych rzeczy.

W starożytnych tekstach żydowskich (które również są częścią chrześcijaństwa) jest napisane:

„Anioły w niebie mówią: 'Biblia jest nauką o mistycznych abstrakcjach, która ujawnia wewnętrzne działanie kosmosu i daje czytelnikom pewną wiedzę, aby mogli związać się z JEDNĄ zasadniczą siłą, którą są WSZYSTKIE RZECZY.

Ludzie mogą wtedy nauczyć się, jak przekroczyć swoje cielesne ograniczenia dzięki wysiłkom MEDYTACJI, POSTU i MODLITWY. Dlatego dzięki tej wiedzy ludzie mogą wznieść się na NASZ (Anioł) poziom duchowy, mieć pełną WIEDZĘ z TEGO niefizycznego punktu widzenia, a tym samym uczestniczyć w swoim ludzkim życiu w znacznie bardziej cudowny i przyjemny sposób.”

WOW!

Aniołowie mówią również: „My (Anioły) wszyscy wiemy, że wszystko, co istnieje w sferze materialnej, NAJPIERW musi istnieć w sferze duchowej, tak jak słyszalna mowa NAJPIERW musi istnieć jako myśli w umyśle”.

Pomyśl o tym. To, czego pragniesz, czego pragniesz, twoje cele, muszą NAJPIERW znajdować się w DZIEDZINIE DUCHOWEJ, ZANIM mogą się zamanifestować w sferze fizycznej.

Mówi się to na wiele różnych sposobów od starożytnych tekstów na całym świecie, takich jak „Jak w środku, tak na zewnątrz”.

W tych starożytnych tekstach żydowskich Aniołowie w Niebie mówią dalej: „Siła życiowa lub źródło wszelkiego życia pochodzi z królestwa duchowego. Wszystko jest po prostu przedłużeniem tej JEDNEJ siły życiowej, Wszystko-co-JEST. TO jest jedyne ŹRÓDŁO wszystkiego. Ten dąb na wzgórzu na tej małej wyspie, wiewiórka żyjąca wewnątrz tego drzewa, skała na dnie Morza, wszystko to otrzymujemy od nas, ponieważ jesteśmy po prostu przedłużeniem JEDNEJ siły życiowej, ŹRÓDŁA. Nawet nieożywione źdźbła trawy, dzikie i udomowione zwierzęta, a także ludzkość.

Wszystkie siły natury i wszystkie jej elementy, ziemia, woda, powietrze i ogień, wszystko to jest zaledwie odbiciem naszych wzniosłych intelektów w ich stanie istnienia tutaj na górze. Każdy niuans każdej fali morskiej, każde włosie liści na wietrze, to wszystko, wszystko zaczyna się TUTAJ w duchowej sferze NAJPIERW.

Człowiek po prostu nie wie, że Bóg dał mu moc, by umieścić w sferze duchowej wszystko, czego pragnie, a to musi z czasem zamanifestować się w jego świecie fizycznym”.

Rzeczy do przemyślenia. Być może praca nad „osiągnięciem wyższego stanu świadomości i świadomości” ma bardzo namacalną wartość i korzyści.🙂

Do zobaczenia na szczycie!

Twój przyjaciel.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.