W latach 70-tych dostałem książkę do przeczytania: Magnificent Obsession Lloyda C. Douglasa.

Książka została napisana w 1929 roku i przez 18 miesięcy była jedną z najlepiej sprzedających się książek w całej Ameryce. Jest to wspaniała powieść o wspaniałym charakterze i wspaniałej fabule, która sprawia, że ​​naprawdę przewraca strony.

Kiedy zaczniesz ją czytać, po około 30 stronach, ciężko ją odłożyć. Książka to nie tylko znakomita, dobrze napisana historia, ale także prosty „sekret” sukcesu.

Daje rzeczywistą „formułę” na sukces. Proponuję przeczytać tę książkę . Jeśli tak, upewnij się, że masz przy sobie dobry słownik! Jest WIELE słów, których prawdopodobnie nie znasz. Upewnij się, że sprawdzisz je, kiedy do nich przyjdziesz, zanim będziesz kontynuować czytanie. To sprawi, że książka będzie DUŻO lepsza.

Dałem książkę kilku przyjaciołom, którzy uwielbiają czytać powieści. Każdy z nich powiedział, że nie może go odłożyć i przeczytać w rekordowym czasie. Powiedzieli również, że uwielbiają uczyć się wszystkich nowych słów, o których nigdy wcześniej nie słyszeli. Jeden mężczyzna powiedział, że to najlepsza powieść, jaką kiedykolwiek przeczytał i przeczyta ją wiele razy, zanim stąd wyjedzie.

Ta książka była jedną z oryginalnych „lekcji”, jakie otrzymałem na początku mojego życia, które nauczyły mnie metody realizacji marzeń. Jest przepis na sukces. Istnieje krok po kroku „wzorzec sukcesu”, który działa i przeszedł próbę czasu. Nie jest „nowy”. „Prawo” sukcesu jest spisane od tysięcy lat i jest dla Ciebie dostępne.

Ta książka jest tylko jedną z tysięcy pozycji literatury, które wyjaśniają „sekretną formułę sukcesu” dla manifestowania własnych pragnień. Niektóre z tych dzieł literackich są tekstami religijnymi lub duchowymi, niektóre są dziełami beletrystycznymi, inne to książki i podręczniki wyjaśniające „tajemnicę” z perspektywy fizyki naukowej, zaawansowanej, jądrowej i kwantowej.

Ta książka to po prostu ZABAWNY sposób na poznanie tego potężnego sekretu i miejmy nadzieję, że zachęci Cię do zastosowania go w swoim życiu. Jeśli to zrobisz, zobaczysz wyniki.

Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami, jeśli zdecydujesz się przyjąć to zaproszenie i zaangażować się w czytanie książki oraz wcielanie w życie tego, co ona ujawnia.

Dużo miłości,

Twój przyjaciel.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.