Możesz świadomie używać swoich myśli do tworzenia wibracji i częstotliwości, które będą transmitowane do „eteru”. Twoja „transmisja” przyciągnie wtedy do twojej rzeczywistości wibracje dopasowane do rzeczywistości. To jest Prawo Przyciągania.

Kiedy „przyciągasz” swoje wibracje rzeczywistości, te wibracje zamanifestują się w ich fizycznym odpowiedniku. W ten sposób „manifestuje się” swoje pragnienia.

ALE, jeśli nie masz wystarczającego „napięcia”, twoja transmisja będzie słaba. To sprawia, że ​​twoja siła „przyciągania” jest słaba. Oznacza to, że zwykle NIE manifestujesz tego, czego chcesz, lub przychodzi to bardzo powoli.

MOŻESZ zwiększyć swoje „napięcie”.

To pochodzi z WIEDZY.

Wiedza JEST mocą (lub napięciem). Nie mówię o wiedzy akademickiej. Mówię o WIEDZY. Wynika to z „doświadczania” PRAWDY. Dzieje się tak, gdy jesteś wystawiony na PRAWDĘ i kiedy ten, kto ZNA Prawdę, przekazuje ci swoją przebudzoną energię lub siłę życiową.

Oto, co dzieje się z ludźmi, którzy przechodzą przez The Science of Personal Mastery Course. Zachęcam do zostania studentem tego domowego kursu korespondencyjnego.

Przejdź do KTLegalDefense.com i zarejestruj się teraz. Zrób to, a wiem, że do zobaczenia na plażach świata.

Dużo miłości, twój przyjacielu.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.