Wiele osób pyta mnie, jaka jest różnica między „Poddaniem się Wszechświatowi” twoimi pragnieniami, a po prostu „Poddaniem się” we śnie i „Poddaniem się” próbując zamanifestować to, czego pragniesz.

Przez tysiące lat używano wielu terminów odnoszących się do mentalnego i emocjonalnego „stanu słodkiego miejsca”, w którym należy się znajdować, aby ich marzenia i pragnienia mogły się szybko i bez wysiłku zamanifestować. Tylko NIEWIELE z tych terminów to: Poddanie się Wszechświatowi; Odpuscic sobie; Pozwalać; Wydanie; „chcę” i „potrzebuję”; nie bądźcie w stanie pragnienia lub braku; brak przywiązania; nieprzywiązywanie się do konkretnego wyniku lub wyniku; nie pohukiwanie, jeśli dostajesz to, czego chcesz, czy nie; sukces to podróż, a nie cel; zatrzymaj się i powąchaj róże; bądź tu teraz; być w teraźniejszości; bądź w TERAZ; przekażcie to Bogu; bądź w tej chwili; odpuścić i pozwolić Bogu; nazwij to i zgłoś to; nazywając te rzeczy, które nie są tak, jakby były; i wiele więcej.

Czym ten stan, jak opisano powyżej, ze wszystkimi tymi różnymi terminami, różni się od zwykłego „poddania się”? To rozróżnienie łatwo „wyczuć”.

Kiedy masz określone pragnienie, marzenie lub cel (takie jak chęć nowego domu lub samochodu; nowej lub lepszej pracy; partnera; lepszych relacji z kimś; fizycznego uzdrowienia ciała; utraty wagi; większej ilości pieniędzy; cud finansowy, który pozwoli ci wyjść z długów, przestać być przygnębionym, mieć wewnętrzny spokój itp.), aby twoje pragnienie się zamanifestowało, wykonaj następujące kroki:

 • po pierwsze, musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz. Powinieneś jasno określić, czego chcesz. Ogólnie rzecz biorąc, twoje pragnienie powinno być bardzo konkretne, tak bardzo, jak to tylko możliwe. Określ swoje marzenie/pragnienie/cel/główny cel.
 • następnie musisz sobie wyobrazić w myślach, że jesteś w posiadaniu tego, co chcesz osiągnąć. Zobacz siebie, tak jasno i żywo, jak tylko możesz, w swojej wyobraźni, faktycznie żyjącego swoim życiem z tym, co chcesz osiągnąć. Zobacz to jako żywy film, który może trwać co najmniej od 1 do 3 minut, im więcej, tym lepiej. Postaraj się uwzględnić w filmie wszystkie zmysły (wzrok, zapachy, smaki, tekstury itp.).
 • WTEDY pierwszym sekretnym składnikiem jest, gdy widzisz ten film w swojej wyobraźni, POCZUJ emocje i uczucia w tej chwili, JAK byś czuł, gdybyś rzeczywiście był w tej chwili w posiadaniu swojego pragnienia. Kluczem są UCZUCIA.
 • wtedy najpotężniejszym sekretnym składnikiem jest to, że musisz czuć się w ten sam sposób, nawet jeśli WIESZ, że NIGDY nie dostaniesz tego, czego pragniesz.

Wypuszczacie wynik do Wszechświata. „Odpuszczasz” wynik.

„Przeprowadź” to w swoim umyśle w kółko, może kilkanaście razy, jeśli to konieczne, aż staniesz się obojętny na wynik. Dojdź do punktu, w którym nie jesteś przywiązany do żadnego konkretnego wyniku lub wyniku. Dojdź do punktu, w którym jeśli myślisz o osiągnięciu swojego pragnienia i nigdy nie osiągniesz swojego pragnienia, czujesz się W TAKI SPOSÓB. Dojdź do punktu, w którym po prostu nie masz już do czynienia, jeśli dostaniesz to, czego chcesz, czy nie, ponieważ czujesz się teraz pełen radości i szczęścia. Dojdź do punktu, w którym jesteś teraz całkowicie spokojny, NIEWAŻNE, CZY MASZ PRAGNIĘ, CZY NIE. Dotrzyj do punktu, w którym czujesz, że jeśli dostaniesz to, czego chcesz, świetnie! Ale jeśli nie dostaniesz tego, czego chcesz, naprawdę cię to nie obchodzi! Tak czy inaczej czujesz TO SAMO.

TO jest „Poddanie się Wszechświatowi”. To jest „odpuszczanie”. To znaczy być w stanie „Przyzwolenia”. To jest „BEZ przywiązania”. To jest „Przekazanie wszystkich trosk (życzeń, pragnień i pragnień) na Pana”. (Istnieją dziesiątki pism biblijnych, zarówno Starego, jak i Nowego Testamentu, które mógłbym tu zacytować, a które TERAZ mogą mieć dla ciebie sens. Istnieją również setki innych starożytnych pism z indyjskich Wed, Tao, Buddy itp., które również wszyscy mówią to samo.)

Teraz porównaj to do „Poddania się”.

Kiedy „zrezygnujesz” ze swojego snu, będziesz wiedział, ponieważ źle się czujesz. Możesz odczuwać niektóre lub wszystkie z tych emocji: niski, niebieski, melancholijny, ospały, urażony, zgorzkniały, zdenerwowany, smutny, przygnębiony, apatyczny, nieaktywny, zmęczony, nastrojowy, zły, zazdrosny, zazdrosny, urojony, krytyczny, osądzający, oskarżycielski, szalony itp.

Tak więc różnicę łatwo „odczuć”: kiedy „odpuszczasz” i „uwalniasz” swoje pragnienie (przestajesz „chcieć lub potrzebować”, przestajesz czuć „brak”), czujesz się WSPANIALE w tej chwili, nawet jeśli NIE masz to, czego pragniesz!

Nie ma uczucia pragnienia, tęsknoty, dążenia lub tęsknoty. Nie obchodzi cię, czy rzeczywiście dostajesz to, czego chcesz, czy już nie. Tak czy inaczej, jest to dla ciebie w 100% OK. Czujesz teraz całość, kompletność i poczucie jedności ze Wszechświatem. Jesteś spokojny i masz głęboki spokój wewnętrzny. Masz wewnętrzny spokój, spokój i świadomość, że wszystko jest idealne tak, jak jest teraz i rozwija się dokładnie JAK powinno, KIEDY powinno.

Możesz także „zmotywować i zainspirować” do podjęcia pewnych działań, które, gdy się w nie angażujesz, przynoszą Ci radość samo ich wykonywanie, a nie oczekiwanie na jakiś konkretny rezultat.

Kiedy „poddajesz się” swojemu pragnieniu, czujesz się ŹLE. NIE jest w porządku, że nie dostaniesz tego, czego chcesz. NAPRAWDĘ tego chcesz, a jeśli tego nie rozumiesz, to wcale nie podoba ci się ten pomysł, dlatego do pewnego stopnia czujesz się „źle” i wyrażasz to negatywnymi emocjami.

Poddanie się Wszechświatowi = uczucie „dobre” i uczucie szczęścia (nawet jeśli nie masz swojego pragnienia).

Rezygnacja ze swoich marzeń i celów = poczucie porażki i „złego” (i okropne uczucie, że nie masz tego, czego TERAZ nie masz i myśl, że TYLKO GDY dostanę to, czego chcę, TYLKO WTEDY będę czuł się dobrze).

„Rezygnacja z pragnienia” oznacza, że ​​faktycznie wibrujesz „MAM”, tak jak w „Mam teraz swoje pragnienie” (nawet jeśli nie masz). Wszechświat musi, zgodnie z Prawem Przyciągania, dopasować się do twoich wibracji. Ponieważ wibrujesz „MAM”, MUSISZ fizycznie faktycznie MIEĆ w pewnym momencie to, co wypowiadasz jako swoje „życzenie” lub pragnienie. Nie „opierasz się”. Pozwalasz Wszechświatowi dostarczyć i zamanifestować twoje pragnienie.

„Poddawanie się” oznacza, że ​​wibrujesz „BRAK MNIE”, jak w: „Nie mam teraz mojego pragnienia, NIE mam teraz swojego pragnienia, dlatego CHCĘ”. Jesteś w stanie „oporu”. Wszechświat również dopasuje się do tej wibracji i utrzyma cię w stanie NIE MAJĄC, CHCEĆ, odczuwać BRAK.

Twój cel NIE może się fizycznie zamanifestować, ze względu na Prawo Przyciągania. Nie może być inaczej.

Twoje pragnienie NIE MOŻE zamanifestować się fizycznie, ponieważ gdyby tak się stało, nie miałbyś już uczucia PRAGNIENIA, a Wszechświat MUSI dostarczyć ci częstotliwość dopasowującą się do tego, co wibrujesz.

Prawo przyciągania to PRAWO.

Pamiętaj, że z „poddaniem się” lub „odpuszczeniem” NIE mówimy o:

 • nie stawienie czoła rzeczywistości
 • bycie irracjonalnym i głupim
 • lenistwo
 • brak motywacji lub inspiracji do podjęcia jakichkolwiek działań – bycie ospałym
 • po prostu modlenie się o cud lub nadzieja na cud
 • nadzieja na szczęście
 • czekanie na przybycie statku
 • po prostu nadzieję na najlepsze… cokolwiek to jest
 • pozostawienie tego losowi lub przeznaczeniu
 • posiadanie „jeśli tak ma być, to się stanie”, więc nie muszę nic z tym robić nastawienie
 • myślenie życzeniowe
 • życie w świecie marzeń lub fantazji (bardzo częsty błąd)
 • widzenie wszystkiego w różowych okularach
 • chowanie głowy w piasek
 • noszenie głowy w chmurach
 • urojenia

Jednak JEST posiadanie całkowitej wewnętrznej WIEDZY, że wszystko jest w porządku, tak jak jest teraz, i widzisz doskonałość w zawsze obecnej niedoskonałości! Jesteś teraz radosny.

Różnica między pragnieniem a odpuszczeniem rezultatu a tym, kiedy lub czy to się stanie, a posiadaniem pragnienia i rezygnacją z niego, to zawsze twoje WEWNĘTRZNE UCZUCIE SPOKOJU vs. WEWNĘTRZNE UCZUCIE NIEPRZYJEMNOŚCI (martwienie, niepokój, stres). , smutek lub jakakolwiek inna negatywna emocja).

Jest to „sekretny sos”, który, jeśli jest używany, pozwala na:

 • Tworzenie i manifestowanie swoich pragnień szybko i bez wysiłku (z pewnością szybciej i łatwiej niż wcześniej)
 • Czujesz się teraz dobrze i idziesz przez życie będąc szczęśliwym i wypełnionym wewnętrznym spokojem przez większość czasu

Pomyśl o tym. Zastosuj to. Zobacz, jak cuda dzieją się w twoim życiu.

Obyś nigdy nie był taki sam.

Twój przyjaciel…

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.