Sekret osiągnięcia tego, czego nie masz teraz w tej chwili

Czy naprawdę możesz osiągnąć to, czego nie masz teraz? A może po prostu „osiągasz” to, co już masz, stając się świadomym tego, co już tam jest?

Jeśli dostajesz coś, czego jeszcze nie masz, co z tego w ogóle?

Jeśli nie miałeś tego wcześniej, a osiągnąłeś to i masz teraz, jest prawie pewne, że je stracisz lub zniknie z czasem, jak wszystko w świecie materialnym. Mistrzostwo to wiedza, że ​​„osiągasz” to, co już masz w tej chwili, po prostu stając się bardziej świadomym.
Wtedy nigdy nie możesz „stracić” tego, co „osiągnęłaś”.

Oto wyjaśnienie: To bardzo wysoka nauka. Nie możesz teraz tego „zrozumieć”. To dobrze. Ziarno zostało zasiane. Pozwólcie, że poszerzę i wyjaśnię tę naukę.

Kiedy próbujesz osiągnąć coś, czego teraz nie masz, zwykle jest to coś materialnego w naturze, takie jak nowy samochód, nowa praca, kochanek, lepsze zdrowie, więcej pieniędzy itp. Ale jeśli NAPRAWDĘ zadajesz sobie pytanie DLACZEGO chcesz którejkolwiek z tych rzeczy, przekonasz się, że to, co NAPRAWDĘ próbujesz osiągnąć, to „uczucie”. Jeśli NAPRAWDĘ ciągle pytasz DLACZEGO chcesz czegoś, czego nie masz teraz, sprowadzi się to do chęci posiadania wewnętrznego szczęścia, radości, miłości, zadowolenia, spełnienia, ekstazy, pokoju, błogości, pogody ducha, uczucia lub poczucia więzi lub jedność lub zjednoczenie, uczucie lub bycie chcianym i kochanym itp.

Ostatecznie chcemy czuć się nie tylko dobrze. Chcemy czuć się KOMPLETNI. WSZYSTKIE te „uczucia” są już w tobie. Są „już tam”. Tak więc w rzeczywistości nigdy nie „osiągasz” czegoś, czego już nie masz. Po prostu stajesz się bardziej świadomy lub świadomy tego, co zawsze jest w tobie.

To dlatego mistrzowie są zawsze zakotwiczeni w stanie nieustannej błogości, bez względu na zewnętrzne warunki ich życia. Kiedy jesteś w tym stanie świadomości, nigdy nie dotknie cię żadna strata materialna. I żaden zysk materialny nigdy nie będzie źródłem wewnętrznej radości, a raczej tylko źródłem chwilowej przyjemności fizycznej, która ZAWSZE zanika.

Pomyśl o tym nauczaniu i doświadcz pokoju i radości, które przewyższają wszelkie ludzkie zrozumienie. Możesz tego doświadczyć TERAZ… właśnie TERAZ, jeśli po prostu się obudzisz!

Category
Tags

Comments are closed