Zrozumienie prawdziwego celu przeciwności i „negatywnych” sytuacji w naszym życiu

Bądź pozytywnie nastawiony. Bądź szczęśliwy. Poczuj się teraz dobrze. Łatwo jest czuć się dobrze, gdy wszystko idzie tak, jak myślisz, że powinno. Magia dzieje się, gdy czujesz się dobrze, gdy „wydaje się” być źle. Ponieważ MOŻESZ zobaczyć, że to, co wydaje się być złym, wcale NIE jest złe, ale jest doskonałe i WSPANIAŁE!

Kiedy twoja postawa jest prawidłowa, fakty się nie liczą. Musisz nazywać rzeczy, które nie są tak, jak były! Musisz żądać rzeczy niewidzialnych tak, jakby były widziane.

W każdej „przeciwności losu” (co MYŚLISZ lub TWIERDZISZ, że jest przeciwnością) jest ziarno większej pozytywnej korzyści! Im większe „przeciwności”, tym większe ziarno dla jeszcze większej, pozytywnej korzyści. „Nieszczęście” powoduje, że bardzo pragniesz tego, czego chcesz. To pragnienie jest nasieniem! Bądź wdzięczny i wdzięczny za „przeciwności”! Kluczem do sukcesu jest nie patrzenie na przeciwności jako coś złego, ale na rzeczywiste postrzeganie ich i odczuwanie jako czegoś dobrego, wspaniałego! Znajdź złoto w „przeciwności losu”.

Pragnienie tego, czego chcesz, jest automatyczne! W ten sposób ziarno jest automatycznie zasiane, gdy doświadczasz „przeciwności”. Dobre samopoczucie w środku „przeciwności” kiełkuje ziarno i daje wspaniały pozytywny wynik. To działo się przez całe moje życie.

Category
Tags

Comments are closed