Dwa sekrety związane z miłością i prezentem, które mogą mieć dramatyczny wpływ na twoje życie.

Pozwól, że podzielę się 2 sekretami, które przyniosą Ci sukces w każdej dziedzinie Twojego życia.

Po pierwsze, żyj chwilą obecną, bądź w teraźniejszości, w pełni doświadczaj i skup się na „teraz”. Jeśli przyjrzysz się swoim myślom, odkryjesz, że prawie zawsze myślisz o przeszłości lub przyszłości.

Większość ludzi myśli o przeszłości z jakąś formą poczucia winy, żalu lub negatywnych uczuć. Kiedy nie myślisz o przeszłości, myśli większości ludzi dotyczą przyszłości: tego, czego chcą lub nie chcą, aby się wydarzyło (a większość z tych przyszłych myśli jest oparta na strachu). Większość ludzi nigdy tak naprawdę nie myśli i nie skupia się na chwili, której doświadczają.

Jeśli potrafisz skupić się na „teraz”, chwili, w której żyjesz i doświadczasz, uwolnisz swój wewnętrzny spokój i radość. Będziesz także wibrował częstotliwościami, które pozwolą Ci stworzyć życie, którego „chcesz”.

Drugim sekretem jest naprawdę kochać i pielęgnować siebie. Kiedy kochasz siebie bez osądzania, możesz BYĆ miłością, którą JESTEŚ. Kiedy tak się dzieje, jesteś pełen błogości. Będziesz żył chwilą z wdziękiem i łatwością. Będziesz promieniować miłością, przyciągać swoje „pragnienia” i tworzyć magiczne, wspaniałe życie wypełnione spokojem, zadowoleniem i spełnieniem. Będziesz szczęśliwy bez względu na warunki, ale i tak wszystkie będą lepsze niż kiedykolwiek.

Jesteś głęboko i bezwarunkowo kochany, więc kochaj siebie i doświadczaj tego, co już jest twoje… własnej wspaniałości.

Category
Tags

Comments are closed