Rzeczy zmieniają się na lepsze na całym świecie. Dzieją się dobre rzeczy. Ludzie się budzą.

Napisałem książkę „Naturalne leki, o których nie chcą, żebyś wiedział” w 2005 roku. Była numerem 1 na liście bestsellerów NY Times 26 tygodni z rzędu. Była to również najlepiej sprzedająca się książka w całej Ameryce tamtego roku. Kiedy książka wyszła, rząd, wielka farma, amerykańskie konglomeraty spożywcze i główne media skoordynowały swoje wysiłki, aby spróbować zdyskredytować mnie i książkę.

Nadal robią to dzisiaj, rozpowszechniając kłamstwa i dezinformacje o mnie io wszystkim, co ujawniłem w moich książkach. Szacuje się jednak, że ponad 200 milionów ludzi miało kontakt z moimi książkami i materiałami w nich zawartymi (poprzez reklamę książek i dziesiątki milionów sprzedanych egzemplarzy).

Ludzie, którzy kupili książki i mieli kontakt z ich treścią, uznali, że wszystko ma logiczny sens. Wiele rzeczy, które powiedziałem w tej książce, teraz okazało się prawdą i ogłoszono je w mediach głównego nurtu „jako prawdziwe”. Rzeczy takie jak: składniki kremu przeciwsłonecznego powodują raka; talk powoduje raka; fluor w wodzie pitnej stanowi zagrożenie dla zdrowia itp.

Dzięki moim książkom ludzie zaczęli domagać się czystszego, zdrowszego jedzenia. Dziś widzimy zwycięstwo. Duże firmy spożywcze, takie jak Oscar Meyer, usunęły niebezpieczne azotyny i azotany ze swoich wędlin i hot-dogów (jak sugerowałem w moich książkach). Inne duże marki reklamują głośno, że ich produkty nie zawierają śmiertelnie bogatego w fruktozę syropu kukurydzianego ani GMO (GMO to organizmy modyfikowane genetycznie). Oba zostały ujawnione w moich książkach i audycji radiowej jako bardzo niebezpieczne. Coraz więcej „ekologicznych” produktów powstaje, ponieważ klienci domagają się ich po poznaniu prawdy z moich książek i słuchaniu mojego audycji radiowej.

Sytuacja się odwróciła. Ludzie budzą się do Prawdy. To dopiero początek!

Akcentuj pozytywy. Skoncentruj się na rozwiązaniach, a nie na problemie. Zobacz jasną stronę wszystkiego. Bądź teraz szczęśliwy. Najlepsze jeszcze przed nami. Do zobaczenia na górze.

Twój przyjaciel.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.