Zapytani, większość ludzi skutecznie mówi, że chce być szczęśliwymi, zwycięskimi, zamożnymi i wolnymi.

Pomyśl o tych 4 obszarach.

Szczęście to stan wewnętrzny. Możesz użyć różnych słów, aby opisać to wewnętrzne uczucie, takie jak radość, pokój, zadowolenie, spełnienie, błogość, spokój. Kiedy dochodzi do miejsca, w którym guma spotyka się z drogą, każde „chcenie” lub pragnienie, jakie ma dana osoba, istnieje TYLKO dlatego, że myśli się, że osiągnięcie tego spowoduje WEWNĘTRZNE uczucie najczęściej nazywane „szczęściem”.

Pragnienie bycia Zwycięskim wskazuje na to, że większość ludzi czuje się tak, jakby w swoim życiu toczyła „zmaganie”, walkę lub „bitwę”. Większość tak postrzega życie. Stąd pragnienie bycia zwycięzcą nad „wrogiem”. W rzeczywistości nie ma wrogów, nie ma bitwy. Życie to gra, w której TY grasz WSZYSTKIE role.

Ludzie mówią, że chcą „prosperować”, niekoniecznie stając się bogatymi, bogatymi lub mieć mnóstwo pieniędzy. Prosper to coś innego niż bycie multimilionerem. To mieć dostatek i niczego nie pragnąć. To posiadanie „więcej niż wystarczająco”, co znacznie różni się w zależności od osoby. Nie tylko więcej niż wystarczająco pieniędzy. Prosper oznacza także „dobry” w sferze zdrowia, związków, rodziny, kariery, dążenia do celu, życia społecznego, życia duchowego, stanów emocjonalnych i psychicznych. Większość ludzi nie chce być „bogatymi” pod względem pieniędzy, ale chce „prosperować” we wszystkich dziedzinach życia.

A potem jest silna potrzeba wolności. Wolność to stan umysłu i uczucie . To wykracza poza ludzkie pojmowanie, ale wszyscy wiemy, że chcemy więcej wolności. Instynktownie wiemy, że jesteśmy obecnie „ograniczeni” na wiele sposobów. Nasze ciała mają fizyczne ograniczenia. Niektórzy mogą zrobić więcej ze swoimi ciałami niż my z naszymi. Ale tylko dlatego, że mamy fizyczne ciało, czujemy się ograniczeni. Nasze umysły również są ograniczone. Zdolność przetwarzania informacji jest mniejsza niż byśmy chcieli. Niektórzy ludzie są „mądrzejsi” lub bardziej inteligentni niż inni, więc czujemy się skrępowani psychicznie. W jakiś dziwny sposób czujemy się też „uwięzieni” duchowo. Czujemy się oddzieleni, samotni i tęsknimy za „jednością”. Wiemy, że ta „jedność”, kompletność lub całość da nam poczucie całkowitej wolności na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach.

Mam dobre wieści!

Są ludzie, WIELE ludzi, którzy osiągnęli całkowite wewnętrzne Szczęście, poczucie całkowitego Zwycięstwa, żyją w absolutnym Dostatku w każdej dziedzinie życia i cieszą się 100% Wolnością na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach.

Metody są nauczane w moich 3 kursach osobistej transformacji:

  • Nauka osobistego kursu mistrzowskiego
  • Twoje życzenie jest Twoim rozkazem
  • Kurs mistrzowski sukcesu.

Ty też możesz być szczęśliwy, zwycięski, zamożny i wolny. Poznaj i zastosuj sekrety, a już nigdy nie będziesz taki sam.

Dużo miłości.

Twój przyjaciel.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.