Znaczenie bycia szczęśliwym w tej chwili niezależnie od okoliczności zewnętrznych

To jest sekret zarówno uzyskania tego, czego chcesz, jak i bycia szczęśliwym przez cały czas! MUSISZ zobaczyć, że Twoja obecna sytuacja jest idealna. Zawsze jest to, co wybierasz, tworzysz, zapraszasz do swojego doświadczenia i manifestujesz!

NIE pogardzaj swoją obecną sytuacją. TY i tylko TY stworzyłeś to za pomocą swojej wibracji (myśli, uwagi, uczuć, emocji i skupienia). Jeśli szukasz złota, JEST DLA TWOJEJ korzyści. Niektórzy mówią „ale nie widzę, JAK to jest na moją korzyść”. Odpowiedź brzmi: korzyść jest poza ekranem radaru. Zobaczysz, JAK i DLACZEGO jest to dla Ciebie korzystne później. Ludzie mówią „kiedyś spojrzymy na to wstecz i będziemy się śmiać”. Po co czekać? Bądź szczęśliwy i śmiej się teraz!

Potraktuj swoje obecne doświadczenie jako kieliszek najlepszego szampana. Zobacz swoją obecną sytuację jako bardzo dobrą. Teraz, tak jak picie dobrego szampana, możesz WYBRAĆ coś innego. Nie nienawidzisz szampana, nadal go kochasz, po prostu WYBIERASZ, aby cieszyć się czymś nowym lub innym.

To samo z twoją obecną sytuacją. Spójrz na to, zobacz w nim doskonałość. Kocham to, czuję się dobrze; wtedy, jeśli chcesz czegoś innego, po prostu wybierz to. Pomyśl o tym, poczuj się dobrze, gdy myślisz o nowej rzeczy, której chcesz doświadczyć i zastąpić obecną sytuację, ale zawsze czuj się dobrze, gdy spojrzysz na swoją obecną sytuację!

Życie jest współtwórczym doświadczeniem. Każda osoba, którą spotykasz, ma jakiś powód. Może ONE musiały Cię poznać! A może TY musiałeś ich poznać. A może (właściwie to jest prawda), oboje musieliście się spotkać. Zapytaj więc każdego, kogo spotkasz, czego mogę się od NICH nauczyć? Zapytaj też, co mogę im dać? Dzięki temu poczujesz się wzbogacony i wzmocniony.

Traktuj życie mniej poważnie. Baw się lepiej. Śmiej się więcej. Graj więcej… i obserwuj, jak Twoje pragnienia i marzenia zaczynają się manifestować. Ale nawet nie będziesz się tak przejmować ani nie zauważysz, ponieważ już tak dobrze się bawisz! Tajemnica życia polega na tym, że nie dbasz o to, czy spełniasz swoje pragnienie i jesteś teraz szczęśliwy, nawet jeśli go nie masz… to jest wtedy, gdy przychodzi do Ciebie bez wysiłku.

Jak to się mówi, dostaniesz to, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Teraz ta prawda może mieć dla ciebie sens. Wysyłając ci nieskończony spokój, harmonię, spokój, pogodę ducha i najgłębsze uznanie. Kocham was wszystkich takimi, jakimi jesteście, ponieważ czuję waszą energię (kim naprawdę jesteście) i JESTEŚCIE teraz idealni!

Category
Tags

Comments are closed