Istnieje formuła sukcesu, która nigdy nie zawodzi.

Naukowcy przebadali setki tysięcy ludzi odnoszących wielkie sukcesy.

Ci ludzie żyli przez ostatnie 150 lat i pochodzą z całego świata.

Odkryto sześć wspólnych mianowników.

Te 6 czynników było powszechnych u wszystkich tych ludzi, którzy odnieśli sukces.

Jeśli je zastosujesz, zwiększysz swój wskaźnik sukcesu w każdym przedsięwzięciu.

  1. Dokładnie wiedzieli, czego chcą, z niesamowitą jasnością i szczegółowością. To był zawsze jeden cel. Mieli jedność celu.
  2. Podjęli absolutną 100% decyzję i zobowiązanie, że osiągną swój cel i że nic ich nie powstrzyma. Stali się nie do powstrzymania. Byli zdeterminowani. Uwolnili swoją nieugiętą wytrwałość.
  3. Byli gotowi ZROBIĆ wszystko, aby osiągnąć swój cel. Nic nie było zbyt trudne. Nie było pod nimi żadnej pracy ani działalności. Żadna ofiara nie była zbyt duża. Żadna przeszkoda nie jest zbyt duża. Żadna góra nie jest zbyt wysoka.
  4. Byli gotowi włożyć wysiłek i wykonać pracę tak długo, jak to zajmie, bez względu na to, jak długo to zajmie. Czas nie był problemem.
  5. Mieli całkowitą i kompletną Wspaniałą Obsesję na punkcie osiągnięcia JEDNEJ rzeczy, której pragnęli, i niczego więcej. Byli całkowicie skupieni na osiągnięciu wyłącznie tej JEDNEJ RZECZY. Mieli palące, przytłaczające pragnienie spełnienia swojego marzenia. Cały czas myśleli o spełnieniu swojego marzenia. Zobaczyli, że posiadają swój cel. Byli pochłonięci realizacją swojego pragnienia. Wiedzieli, że jedna osoba z zaangażowaniem może zainteresować ponad 1000 osób. Ale jedna osoba z Wspaniałą Obsesją może zrobić wszystko!
  6. Wszyscy podjęli ogromne i natychmiastowe CIĄGŁE kroki działania, które przybliżyłyby ich do osiągnięcia ich pragnienia. Każdego dnia wykonywali akcje, które miały spełnić ich marzenie.

Jeśli zauważysz, pierwsze 5 kroków to „postawy”. Są sposobem myślenia, procesem myślowym. Są to czynności umysłowe, które tworzą wibracje i częstotliwości, które przyciągają do twojego życia to, czego pragniesz.

Szósty krok to spotkanie gumy z drogą.

Kiedy masz sen lub pragnienie, ta „iskra” inspiracji musi zostać zamieniona w płomień, który następnie musi zamienić się w szalejące piekło! Kiedy jesteś w OGIENIU, ludzie będą przychodzić ze wszystkich stron tylko po to, by patrzeć, jak płoniesz!

Osiągasz ten wewnętrzny „OGIEŃ” poprzez NATYCHMIASTOWE podjęcie pewnego rodzaju działania w ciągu kilku godzin od natchnienia. Następnie CIĄGLE kontynuuj działania, być może co godzinę, ale przynajmniej codziennie.

Ogromne, natychmiastowe i ciągłe działanie, robienie rzeczy, aby spełnić swoje marzenia, to dla większości brakujący element.

„ZRÓB TO TERAZ” to motto zdobywcy.

„Poczekajmy do jutra” to motto porażki.

„Rozpalmy się” to pieśń zwycięzcy.

„Nie bądźmy zbyt podekscytowani” to jęk przegranego.

Sukces bierze się z robienia właściwych rzeczy wystarczająco długo, konsekwentnie.

Na koniec warto zauważyć, że badacze wskazali, że wszyscy ci ludzie odnoszący duże sukcesy radzili sobie z zadziwiającą krytyką i ośmieszeniem.

Śmiano się z nich, ponieważ ich „marzenia” były nierealne.

Ludzie faktycznie „chcieli”, żeby poniosły porażkę, mieli nadzieję, że poniosą porażkę.

Wszędzie wokół nich kręcili się „złodzieje snów” i „Negative Nancy”.

Bardzo niewiele osób dostrzegło potencjał, jaki mieli „Marzyciele”. Niewielu mogło zobaczyć Wizję.

Większość uważała, że ​​„Wizja” była niemożliwa do osiągnięcia i nic więcej niż „Pipe Dream”.

Jednak ludzie, którzy odnieśli duże sukcesy, widzieli to, czego inni nie mogli zobaczyć. Ludzie odnoszący duże sukcesy dostrzegali potencjał tam, gdzie inni nic nie widzieli.

Ludzie odnoszący duże sukcesy byli Wizjonerami i mogli ZOBACZYĆ to, czego inni nie byli w stanie sobie nawet wyobrazić.

Mieli WIARĘ i WIARĘ w sobie iw swoim marzeniu.

Wiedzieli, że jeśli ich umysły mogą to pojąć, to ich umysły mogą to osiągnąć!

Nigdy nie pozwalają NIKOMU ukraść ich marzeń!

Nigdy nie byli podatni na negatywny wpływ innych ludzi.

Kiedy wykonasz wszystkie 6 kroków, automatycznie dzieje się jeszcze jedna rzecz. Wszechświat wprowadzi w Twoje życie innych ludzi, którzy mają to samo marzenie i są również zaangażowani w jego realizację.

Wszyscy ci ludzie będą mieli różne umiejętności, zdolności i sieci ludzi. Zamieni się to w grupę „Mastermind” ludzi, którzy wytworzą „skoordynowany wysiłek” i sprawią, że marzenie stanie się rzeczywistością.

Mając na uwadze te czynniki, pamiętaj, co zrobiła jedna osoba, Ty też możesz zrobić.

Zastosuj te techniki, wykonaj kroki akcji i śnij wielkie marzenia, a wiem, że BĘDĘ CIEBIE zobaczyć na szczycie!

Twój przyjaciel.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.